Szakorvosi Rendelőintézet elmaradó rendelései

2018. október 8., hétfő, 08:39

Monor Város Önkormányzatát is sok esetben keresték és keresik a rendelő működéséhez köthetően. Bár a rendelő működtetése nem az önkormányzat hatásköre, városunk vezetése lehetőségeihez képest eddig is mindenben segítette a szakrendelő működését.

A jövőben az önkormányzat azzal is hozzájárul a lakosság tájékoztatásához, hogy az előre tervezetten elmaradó és változó rendelésekről a megújult városi honlapon és a város hivatalos facebook oldalán is tájékoztatja a monoriakat és az érdeklődőket.

Fontos ez azért is, mert sok esetben kötik Monorhoz az egészségügyi ellátás során tapasztaltakat. Az ellátási körzet közel 50.000 (egyes ellátási területeken 90.000) lakosa, csak tavaly több mint 180.000 esetben fordult orvoshoz Monoron, fontos városunk vezetésének is, hogy ne elégedetlenül távozzanak Monorról.

Az integrálást követően a rendelő honlapját a http://www.monorszakrendelo.hu/ címen érik el, és az itt található elérhetőségeken tudnak a szakrendelő vezetése felé visszajelzést küldeni a rendelő működéséről.

A Monori Szakrendelő tervezett rendelési szünetei a következő hetekben:

2018.11.13-án szombaton a rendelések szünetelnek, a rendelőintézet zárva tart.

sürgős esetben ügyelethez lehet fordulni.

 

 

 

Fül-Orr-Gégészet

Dr. Jakab György rendelése március 29-től bizonytalan ideig szünetel.

Dr. Vargha Eszter rendelése 10.11-én szünetel.

 

 

Nőgyógyászat

Dr. Takáts Szabolcs rendelése 10.12-én és10.16-án szünetel.

 

Ortopédia

Dr. Pethes Ákos rendelése 10.04-én szünetel, helyette 10.11-én rendel.

 

Plasztikai Sebészet

10.11-én szünetel.

 

Sebészet-Traumatológia

Dr. Kovács Csaba rendelése 10.17-én szünetel, traumatológián helyettesíti Dr. Sarkadi Szilvia 12.00 óráig.