Szakorvosi Rendelőintézet elmaradó rendelései

2019. június 21., péntek, 10:07

Monor Város Önkormányzatát is sok esetben keresték és keresik a rendelő működéséhez köthetően. Bár a rendelő működtetése nem az önkormányzat hatásköre, városunk vezetése lehetőségeihez képest eddig is mindenben segítette a szakrendelő működését.

A jövőben az önkormányzat azzal is hozzájárul a lakosság tájékoztatásához, hogy az előre tervezetten elmaradó és változó rendelésekről a megújult városi honlapon és a város hivatalos facebook oldalán is tájékoztatja a monoriakat és az érdeklődőket.

Fontos ez azért is, mert sok esetben kötik Monorhoz az egészségügyi ellátás során tapasztaltakat. Az ellátási körzet közel 50.000 (egyes ellátási területeken 90.000) lakosa, csak tavaly több mint 180.000 esetben fordult orvoshoz Monoron, fontos városunk vezetésének is, hogy ne elégedetlenül távozzanak Monorról.

Az integrálást követően a rendelő honlapját a http://www.monorszakrendelo.hu/ címen érik el, és az itt található elérhetőségeken tudnak a szakrendelő vezetése felé visszajelzést küldeni a rendelő működéséről.

A Monori Szakrendelő tervezett rendelési szünetei a következő hetekben:

Rendelési szünetek

 

Belgyógyászat-Diabetológia

Dr. Bandur Szilvia rendelése 06.24-én szünetel.

Dr. Szépkuti Sándor rendelése 06.18-08.20-ig szünetel.

 

Bőrgyógyászat

Dr. Schmidt Helga rendelése 06.24-én 10.00 órakor kezdődik.

Dr. Laveczky Lívia rendelése 06.21-én betegség miatt szünetel.

 

Ideggondozó

Dr. Almási Krisztina rendelése 06.28-án szünetel.

 

Nőgyógyászat

Dr. Varga Márta rendelése 06.27-én szünetel.

 

Pszichológus

A betegfogadás 06.17-06.24-ig szünetel.

 

Osteoporosis

Dr. Raffay István rendelése 06.26-án szünetel.

 

Tüdőgondozó

Dr. Búrzuk Valéria rendelése 06.17-07.12-ig szünetel.

Dr. Bende Zoltán rendelése 06.19-06.21-ig szünetel.

 

Urológia

Dr. Ottlecz István rendelése 06.18-06.25-ig szünetel.