Szakorvosi Rendelőintézet elmaradó rendelései

2019. október 31., csütörtök, 10:07

Monor Város Önkormányzatát is sok esetben keresték és keresik a rendelő működéséhez köthetően. Bár a rendelő működtetése nem az önkormányzat hatásköre, városunk vezetése lehetőségeihez képest eddig is mindenben segítette a szakrendelő működését.

A jövőben az önkormányzat azzal is hozzájárul a lakosság tájékoztatásához, hogy az előre tervezetten elmaradó és változó rendelésekről a megújult városi honlapon és a város hivatalos facebook oldalán is tájékoztatja a monoriakat és az érdeklődőket.

Fontos ez azért is, mert sok esetben kötik Monorhoz az egészségügyi ellátás során tapasztaltakat. Az ellátási körzet közel 50.000 (egyes ellátási területeken 90.000) lakosa, csak tavaly több mint 180.000 esetben fordult orvoshoz Monoron, fontos városunk vezetésének is, hogy ne elégedetlenül távozzanak Monorról.

Az integrálást követően a rendelő honlapját a http://www.monorszakrendelo.hu/ címen érik el, és az itt található elérhetőségeken tudnak a szakrendelő vezetése felé visszajelzést küldeni a rendelő működéséről.

A Monori Szakrendelő tervezett rendelési szünetei a következő hetekben:

Rendelési szünetek

 

2019.11.01-jén a rendelések szünetelnek, a rendelőintézet zárva tart.

sürgősségi alapellátás ügyeleten történik.

 

 

 

Diabetológia

Dr. Bandur Szilvia rendelése 11.04-én szünetel.

 

Fül-Orr-Gégészet

Dr. Vargha Eszter rendelése 10.31-én és 11.04-én szünetel.

 

Ideggyógyászat

Dr. Prunk-Éger Emőke rendelése 11.05-én szünetel.

 

Ideggondozó

Dr. Szabó János rendelése 10.24-10.31-ig szünetel.

 

Nőgyógyászat

Dr. Takáts Szabolcs rendelése 11.05-én, 11.12-én és 11.26-án szünetel.

 

Plasztikai Sebészet

10.31-én és 11.07-én szünetel.

 

Pszichológus

A betegfogadás 10.31-én szünetel.

 

Sebészet

Dr. Sarkadi Szilvia rendelése 11.05-én szünetel.

Helyettesíti Dr. Hittner Gábor.

 

Szemészet

Dr. Tóth Eszter rendelése 11.04-én szünetel.

 

Urológia

Dr. Prekopp Gábor rendelése 10.31-én szünetel.

 

Tüdőgondozó

Dr. Burzuk Valéria rendelése 11.05-11.15-ig szünetel.