Városi szemétgyűjtést szervezünk április 6-án!

Városi szemétgyűjtést szervezünk április 6-án!

Az elmúlt években Monor is rendszeresen vett részt az országos szemétszedő akcióban, melynek köszönhetően évről-évre több köbméter szeméttől tisztítottuk meg közösen a város területét. Idén április 6-án újra közös hulladékgyűjtésre hívjuk a lelkes önkénteseket.
Fejlesztések városunkban 2017-ben

Fejlesztések városunkban 2017-ben

Minden önkormányzat igyekszik előre megfogalmazni, hogy egy adott évre várhatóan milyen fejlesztéseket, beruházásokat terveznek, így van ezzel Monor vezetése is.
Köszöntő

Köszöntő

Köszöntjük Önöket Monor város megújult honlapján! Reméljük, az Önök tetszését is elnyeri az új forma, mely városunk folyamatos fejlődésének, megújulásának egyik jelképe is lehetne.
Megkezdődött a külterületi utak karbantartása

Megkezdődött a külterületi utak karbantartása

A várost övező külterületi utak karbantartására jelentős, több mint tizenkilenc millió forintos keretet szavazott meg a képviselő-testület. Az eddig elvégzett szakaszokon látványos javulást hozott az új technológia.
Megszépül a Petőfi Sándor utca újabb szakasza

Megszépül a Petőfi Sándor utca újabb szakasza

Régóta tervezett fejlesztés kezdődhet meg Monoron az idei évben. A Petőfi Sándor utca, Virág utca és Széchenyi utca közötti szakaszának parkosítására és az egykori kisegítő iskola épületének felújítására a szükséges források is rendelkezésre állnak.
Óvodai beiratkozás 2017-ben

Óvodai beiratkozás 2017-ben

Monor város önkormányzata döntött az idei évi óvodai beiratkozások időpontjáról. Ennek értelmében 2017. április 20. 21. és 24. napokon lehetséges az óvodás korú gyermekek jelentkezése a 2017/2018-as nevelési évre.

Gemini Televízió - 2017. 03. 25. - 12. hét

A 12. heti adás tartalma: 1. Heti Frisss... 2. Mesesarok - ÚJ feladat 3. LocsiFecsi - a divatról 4. Lelki Otthon - Schaller Tamás református lelkésszel 5. Március 15-i városi ünnepség 6. Első kézből - kiemelt napirendi pont