Meghívó ünnepi megemlékezésre és kiállítás megnyitóra

Meghívó ünnepi megemlékezésre és kiállítás megnyitóra

Monor Város Önkormányzata tisztelettel meghívja Önöket az 1956-os események 60. évfordulója alkalmából szervezett ünnepi megemlékezésre és a Szilánkok ’56 – Monori emlékek című kiállítás megnyitójára. A program 10 órakor kezdődik az 1956-os emlékszobornál, melynek részeként a "A csodát most is ők vigyázzák" címmel láthatnak emlékműsort. Az ünnepi beszédeket követően "Szilánkok '56 - Monori emlékek" címmel nyílik kiállítás a városunkhoz köthető 1956-os eseményekről.  

Városi programterv 2017

Várjuk a Monoron működő szervezetek, egyházak, egyesületek, intézmények olyan programjait, melyet szeretnének a városi programtervben megjelentetni!
60 éve történt

60 éve történt

Több héten át tartó rendezvénysorozattal emlékezünk meg Monoron az 1956-os forradalom eseményeiről. Október 18. és november 30. között színházi előadások, kiállítás, komolyzenei koncert várja az érdeklődőket.
Köszöntő

Köszöntő

Köszöntjük Önöket Monor város megújult honlapján! Reméljük, az Önök tetszését is elnyeri az új forma, mely városunk folyamatos fejlődésének, megújulásának egyik jelképe is lehetne.

Gemini Televízió - 2016. 09. 24. - 38. hét

A 38. heti adás tartalma: 1. Heti Frisss... 2. Interjú Kontrát Károly államtitkárral 3. Lelki Otthon  4. Stúdióbeszélgetés Balogh Péterrel 5. Kéklámpás nap - 1. rész 6. Gombai Nyárbúcsúztató - 3. rész 7. Első kézből...

Gemini Televízió - 2016. 10. 01. - 39. hét

A 39. heti adás tartalma: 1. Heti Frisss... 2. Vendég: Pogácsás Tibor államtitkár 3. Interjú dr. Fónagy János államtitkárral 4. Vendég: Mészáros Sándor Nyáregyháza polgármestere 5. Nyáregyháza Fesztivál - 2016 - összefoglaló 6. Kéklámpás nap Monoron - 2. rész 7. Református istentisztelet - 2016. szeptember 25. 8. Első kézből.... - kiemelt napirendi pontok