Köszöntő

Köszöntő

Köszöntjük Önöket Monor város megújult honlapján! Reméljük, az Önök tetszését is elnyeri az új forma, mely városunk folyamatos fejlődésének, megújulásának egyik jelképe is lehetne.
Tájékoztatás igazgatási szünetről

Tájékoztatás igazgatási szünetről

Ezúton is tájékoztatjuk tisztelt ügyfeleinket, hogy Monor Város Önkormányzat Képviselő-testülete igazgatási szünetet rendelt el, így a Polgármesteri Hivatal zárva tart 2017. július 24. - 2017. július 28. között.
Két napos gázszünet lesz Monoron július végén!

Két napos gázszünet lesz Monoron július végén!

Az FGSZ Földgázszállító Zrt. karbantartási munkálatokat végez a vecsési gázátadó állomáson, ezért 2017. július. 25. 8:00 és 2017. július 27. 10:00 közötti időtartamban szünetel a gázszolgáltatás városunkban.
Közel 70 millió forintot nyertünk útépítésre és felújításra

Közel 70 millió forintot nyertünk útépítésre és felújításra

Monor Város Önkormányzata az idei év elején nyújtotta be pályázatát a belterületi utak szilárd burkolattal történő kiépítésének támogatására kiírt felhívásra. A benyújtott pályázatot pozitív elbírálásban részesítették, így 69.994.477 forint támogatást nyert városunk.